První výhra v přípravě. Áčko porazilo Štoky vysoko 7:1

Autor: David Kratochvíl - Neděle, 10. 2024, 13.03 hod.
Fotbalisté A-týmu mají první výhru v rámci zimní přípravy. V sobotu večer porazili na umělé trávě v Havlíčkově Brodě Štoky (I.A třída, skupina A) vysoko 7:1 (3:1). Bedrníci se ujali vedení už po 12 vteřinách, ale hosté dokázali  po půlhodině srovnat. To bylo ale z jejich strany všechno. Domácí ještě do poločasu strhli vedení na svou stranu, které po pauze zvládli ještě navýšit. 

Bedrníci vstoupili do zápasu jako z partesu. Jakub Göth centrem poslal přesný pas na Homolu, který ve vápně našel Diviše, který po 12 vteřinách od začátku hry poslal svůj tým do vedení. V desáté minutě Došek trefil břevno. Hosté hráli v hlubokém obranném bloku, a Bedrníkům, dělalo velkém problémy se prosadit přes zhuštěný střed hřiště. 

Lekci z produktivity fotbalisté Štoků nadělili svému soupeři po půlhodině hry, kdy vyrovnali z první střely na bránu. Ještě do poločasu se ale druhou brankou v zápase prosadil Diviš a stejně jako v minulém zápase dokázal rozvlnit síť i Mareš. 

Pět minut po pauze se prosadil Došek. Po hodině hry jen o tyč opřel míč Cáha, který se v sestavě představil, stejně jako Vašíček, coby posila z dorostu. Přijel se na ně podívat i kouč starších dorostenců David Votava. Čtvrthodinu před koncem se prosadil Homola, čtyři minuty po něm parádní střelou rozvlnil síť Tesař a výsledek utkání se nakonec zastavil na konečném skóre 7:1.