Vítěz ankety Göth: Ukázalo se, jak velká a semknutá komunita na Bedřichově jsme

Autor: David Kratochvíl - Čtvrtek, 29. 2024, 19.28 hod.

Nejoblíbenějším trenérem na Vysočině v anketě vyhlášené regionálním Deníkem se stal hlavní trenér A-týmu fotbalového oddílu TJ Sokol Bedřichov Jan Göth. Získal 1092 hlasů, což je téměř polovina všech hlasů od čtenářů, kteří se do ankety hlasováním zapojili.

„Děkuji všem lidem, kteří hlasovali. Především za to, jací jsou. Udělali si během dne klidně i několikrát čas, a v obrovském množství hlasovali. Tím ukázali, jak velká a semknutá bedřichovská komunita jsme,“ říká pro klubový web Jan Göth. „Je vidět, jaký kus práce se tu odvedl. To je zásluha hlavně Marka Zamazala,“ říká směrem k předsedovi fotbalového oddílu kouč prvního týmu.

Ve finálovém klání, do kterého postoupili z každého semifinále dva trenéři s nejvyšším počtem hlasů – Tomáš Brabenec (Rapotice), Martin Jakeš (Chotěboř), Jakub Fiala (Rozsochatec), nasbíral nejvíc hlasů. Pětici doplnil Martin Turek z Ledče nad Sázavou, který získal z ostatních nepostupujících semifinalistů nejvyšší počet hlasů.

S vítězem ankety přinese Deník rozhovor v tradiční tištěné příloze před startem jarní části soutěží a samozřejmě i na deníkovských webech.