Novinky: Diviš

Šlágr kola v Šebkovicích skončil dělbou bodů

9/6/2024

Bezesporu šlo o magnet předposledního kola I. A třídy skupiny B. Vedoucí Šebkovice se střetly s Bedřichovem, který na momentálního lídra ztrácel tři body. Bedrníci věděli, že pokud chtějí živit naděje na postup do Krajského přeboru, musí soupeře porazit. To se nakonec nepovedlo. Šlágr skončil stejně jako na podzim dělbou bodů. Postup o patro výše a mistrovský titul si tak v neděli odpoledne zajistili hráči Šebkovic. Poslední kolo už na pořadí na prvních dvou místech tabulky vůbec nic nezmění. …Číst dále

Z Náměště odvážíme velmi důležité body

25/5/2024

Fotbalisté A-týmu Bedřichova dokázali v sobotu odpoledne zvítězit na půdě Náměště nad Oslavou 2:1 (2:0) a odváží si tak z Třebíčska velmi důležité tři body. V 11. minutě poslal do vedení Bedrníky proměněnou penaltou kapitán Diviš a deset minut před půlí z dorážky zvýšil na 2:0 Pavlíček. Domácí korigovali čtvrthodinu před koncem. Víc toho ale nestihli. Svěřenci kouče Jana Götha změří síly v neděli 2. června od 16.30 hodin doma proti Dukovanům. Kvůli rekonstrukci hlavní hrací plochy se hraje  na hřišti FKM Vysočina -  na Stoupách v Jihlavě. …Číst dále

Souboj kanonýrů rozsekl kapitán Diviš. HFK opět nedal gól

30/3/2024

Svěřenci trenéra Jana Götha prodloužili šňůru neporazitelnosti. Na domácí půdě ještě v této sezoně nepoznali hořkost porážky. V sobotu odpoledne dokázali porazit před vlastními fanoušky HFK Třebíč 3:0 (2:0). Hosté ani v odvetném zápase proti Bedrníkům neskórovali. Kapitán aktuálního lídra tabulky Roman Diviš vstřelil dvě branky a osamostatnil se na čele průběžné tabulky střelců. Dohromady dal už 17 branek. Další gól přidal Vojtěch Došek. V neděli 7. dubna se A-tým představí od 15.30 hodin na půdě Herálce. …Číst dále