Novinky: Jan

« Všechny novinky

Jediná branka rozhodla. Starší žáci doma padli v divizi s Kuřimí

6/4/2024

Starší žáci se v sobotu dopoledne v rámci 17. kola divize představili poprvé na jaře doma. V důležitém souboji dvou posledních celků tabulky nakonec padli 0:1, když jedinou branku v utkání vstřelil ve 34. minutě hostující Šimon Kaláb. Rozdíl mezi oběma mančafty se po odvetném duelu zvýšil už na pět bodů. Auto Style City Hráčem utkání byl vyhlášen domácí hráč Petr Janák, který převzal tradiční skleněnou plaketu ihned po zápase z rukou majitele společnosti Davida Cakla. …Číst dále

Snová čtvrthodinka se v Budišově změnila ve zbytečné drama

24/3/2024

Svěřenci Jana Götha zvládli vítězně vstup do jarní části I. A třídy skupiny B a dál zůstávají na čele tabulky. V Budišově - Náramči v neděli odpoledne zvítězili těsně 3:2 (3:2). Přitom po první čtvrthodině A-tým na půdě mančaftu z Třebíčska vedl 3:0 a první půlhodinu měl zápas bez problémů pod kontrolou. Pak ale Bedrníci polevili a soupeř se během čtyř minut dostal na rozdíl jedné branky ve skóre. Po přestávce už ale žádná branka nepadla. V sobotu 30. března hostí Bedrníci doma od 15.30 hodin HFK Třebíč. …Číst dále

Druhý přípravný zápas přinesl remízu s rezervou Humpolce

2/3/2024

V druhém přípravném zápase změřili síly svěřenci trenéra Jana Götha na umělé trávě v Humpolci na Pelhřimovsku s rezervou domácího AFC. Oba soupeři se nakonec rozešli smírně 4:4 (2:2), když branky za A-tým Bedřichova vstřelili Vodička, Diviš, Mareš a David Sargsyan, který také na jeden gól přihrál. Prakticky jen s první půlhodinou byl kouč spokojen. "Úvodních 25 minut  jsme soupeře nepustili absolutně vůbec k ničemu. Hráli jsme jenom my," pochvaloval si lodivod průběžné vedení 2:0.…Číst dále