Novinky: Jihlava

Doma proti Žďáru B nakonec bez bodu

28/8/2022

Fotbalisté Bedřichova podlehli poprvé v sezoně na domácím stadionu. V sobotu si všechny body odvezla ze stadionu v Sokolovské ulici rezerva Žďáru nad Sázavou. Svěřenci nového hrajícího kouče Jana Götha prohospodařili první poločas. V tom druhém se ale hnali za vyrovnáním, nakonec ale víc, než snížení na  konečných 1:2 po proměněné penaltě Pavlem Štěpánkem, už nestihli. …Číst dále

Vodička: V remízu jsem věřil do poslední chvíle

27/8/2022

Nový kouč Bedřichova Jan Göth poslal Jiřího Vodičku do středu záložní formace a tenhle fyzicky nadupaný buldog se mu odvděčil parádním výkonem. V domácím mančaftu byl nejlepším hráčem na hřišti a po rohovém kopu Davida Laciny měl v druhé půli na hlavě dokonce vyrovnání průběžného stavu skóre, ale jeho ostrá hlavička proletěla ke smůle domácích jen těsně nad břevnem hostující svatyně.…Číst dále

Hráč utkání děkoval za narozeninový dárek

27/8/2022

Petr Viliš dvěma brankami rozhodl o tom, že rezerva Žďáru nad Sázavou importovala z Bedřichova všechny body po vítězství 2:1. Byl vyhlášen hráčem utkání, a proto v rozhovoru pro klubovou televizi děkoval za dárek k narozeninám, které právě dnes slaví.…Číst dále