Novinky: Krajský přebor

Kouč dorostu: Hráči umí velké věci. Musí to ale ukázat taky v zápase

12/9/2023

Dorostenci v Krajském přeboru koušou první porážku v novém soutěžním ročníku. O víkendu doma nestačili na Rokytnici/Želetavu. Se soupeřem, který se na ně bodově zcela dotáhl, prohráli těsně 1:2. V neděli 17. září svěřenci Davida Votavy nastoupí od 12.30 hodin v 5. kole na půdě Radešínské Svratky. …Číst dále

Kouč Votava: Někteří hráči musí spadnout zase zpátky na zem

5/9/2023

Starší dorostenci zvládli vítězně i třetí zápas nové sezony v Krajském přeboru dorostu. Šest minut před koncem poločasu rozhodl o nejtěsnější možné výhře Bedřichova na Vrchovině kapitán hostů Petr Brnický. Kouč David Votava byl ale herně spokojený jen s druhou polovinou prvé půle. Na druhý poločas si přeje zapomenout.  Ve 4. kole hostí doma Bedřichov Rokytnici/Želetavu. Zápas začíná v sobotu 9. září ve 13 hodin. …Číst dále

Kouč dorostu Votava: Brnický se zachoval jako správný kapitán!

28/8/2023

Dorostenci vyhráli i druhý zápas v Krajském přeboru a v domácím prostředí i celé soutěži tím pádem zůstávají stoprocentní, když porazili Velkou Bíteš 3:2 (1:1). Ve 3. kole čeká svěřence Davida Votavy duel na Vrchovině. Výkop má v neděli 3. září ve 12.30 hodin.…Číst dále