Novinky: Nedvědice

Nejvyšší výhra v sezoně a čisté konto k tomu jako bonus

28/5/2023

Fotbalisté A-týmu TJ Sokol Bedřichov zaznamenali v I. A třídě skupině B druhé vítězství v řadě. Svěřenci lodivoda Jana Götha zvítězili po čtvrteční dohrávce v Budišově (3:2) také doma, když v sobotu odpoledne porazili soupeře z Nedvědic vysoko 5:0. Hosté porážkou dvě kola před koncem definitivně přišli i o teoretickou možnost záchrany druhé nejvyšší krajské soutěže a v příštím soutěžním ročníku se představí o patro níže.  Bedrníci nastoupí v sobotu 3. června od 16.30 hodin na půdě Velkého Beranova. O týden později přivítají doma Kouty. …Číst dále

Starší žáci vyhráli v Nedvědicích, na čelo ztrácí bod

9/5/2023

Starší žáci v sobotu dopoledne vyhráli v 6. kole nadstavbové skupině Krajského přeboru v Nedvědicích na Žďársku vysoko 9:3 (6:1) a v tabulce svěřencům Vratislava Cvacha patří po šesti odehraných zápasech průběžně druhá příčka. O bod vede Chotěboř.  "Začátek utkání jsme zvládli velmi dobře, rychlými třemi brankami během 11 minut jsme utkání dostali pod kontrolu, soupeř se následně dostával do hry jen velmi zřídka. Kluky chválím za přístup i týmový výkon," pravil po utkání pro klubový web trenér vítězného mančaftu. …Číst dále

V zápase plném zvratů starší žáci přetlačili Nedvědice

28/4/2023

Starší žáci ve středu navečer v dohrávce 1. kola nadstavby Krajského přeboru dokázali doma přetlačit Nedvědice, i když v poločase těsně prohrávali, nakonec se jim podařilo výsledek v druhém dějství otočit a zapsat do tabulky další vítězství. Ve třech odehraných kolech nadstavby ještě neztratili ani bod a průběžnou tabulku vedou před Chotěboří, která má ale zápas s Velkou Bíteší k dobru. …Číst dále