Novinky: Polná

Starší přípravka na závěr podzimu přemohla v derby o Jihlavu Vysočinu

1/11/2023

Fotbalisté starší přípravky v posledním podzimním kole Krajského přeboru nastoupili do dvojzápasu v Jihlavě na umělé trávě na Stoupách postupně proti FKM Vysočina a Polné. Zatímco derby o Jihlavu Bedrníci zvládli vítězně, s Polnou si v obou utkáních připsali porážku. V této mládežnické kategorii se neevidují tabulky. Další zápasy odehrají fotbalisté starší přípravky v rámci odvetné části sezony opět až na jaře. …Číst dále

Kouč mladší přípravky: Věříme, že se kluci budou ještě zlepšovat

14/9/2023

Minulý týden v sobotu mladší přípravka nastoupila proti Polné a Bystřici. Polná do zápasu vstoupila do zápasu aktivněji a ujala se vedení 1:0. Bedřichovští se prosadili až v 15. minutě a od té doby začali konečně padat branky i do sítě Polné.…Číst dále

Úvod herní přípravy přinesl porážku se Sapeláky

16/7/2023

Fotbalisté A-týmu vstoupili do herní části letní přípravy na novou sezonu v I. A třídě. V neděli v podvečer podlehli na hřišti ve Stáji Sapeli Polná 0:2. Účastník Krajského přeboru vstřelil první branku hned v úvodu prvního poločasu a vítězství potvrdil gólem osm minut před koncem z nastavené penalty. V neděli 23. července od 17.30 nastoupí svěřenci trenéra Jana Götha v prvním kole Krajského poháru na půdě Křižanova. …Číst dále