Novinky: Telč

Zápas juniorky odehráli v Telči dorostenci jako generálku na jaro

26/3/2024

O víkendu začala jarní část soutěže i pro fotbalisty bedřichovského B-týmu. Svěřenci trenéra Ondřeje Lapeše jeli ale k zápasu do Telče v neděli odpoledne v hodně omlazené sestavě. Utkání totiž odehráli starší dorostenci, kteří ho měli jako generálku na nedělní souboj ve Velké Bíteši. Na lavičce byl jako hlavní kouč David Votava a Ondřej Lapeš nastoupil jako nejzkušenější hráč výběru v základní sestavě. …Číst dále

Kouč starší přípravky: V poločase jsme si k výkonu museli něco říct

13/10/2023

Ve středu odpoledne nastoupila  starší přípravka k dalšímu zápasu Okresního přeboru. Tentokrát přivítala na domácím hřišti soupeře ze Staré Říše. Zápas skončil výhrou Bedrníků 8:1 (2:1). "Zejména v prvním poločase jsme nehráli dobře. V poločasové přestávce jsme si k tomu něco řekli a kluci hned začali hrát o moc lépe," sdělil k vítěznému zápasu kouč Karel Jambor.   K dalšímu utkání nastoupí kluci v pátek 13. října od 16.30.hodin  v Telči.…Číst dále

Kouč rezervy po výhře: Rozdílovým hráčem byl jednoznačně Diviš

21/8/2023

Hráči B-týmu mají v nové sezoně první vítězství. Juniorka porazila v neděli odpoledne doma Telč 3:2 a po prohře o minulém víkendu s Batelovem se dostala na průběžné osmé místo. V neděli 27. srpna nastoupí naše béčko doma proti Antonínovu Dolu. O hodnocení vítězného utkání jsme po duelu s Telčí jsme požádali kouče Ondřeje Lapeše.…Číst dále