Novinky: příprava

Kouč staršího dorostu Votava v přípravě na jaro představil dvě nové tváře

2/2/2024

Starší dorostenci vstoupili pod vedením kouče Davida Votavy do Zimní ligy dorostu přesvědčivou výhrou nad Tisem 12:0 (6:0). Mladší dorostenci kouče Marka Zamazala sehrají úvodní ligové kolo v rámci přípravného období o tomto víkendu. …Číst dále

Úvod herní přípravy přinesl porážku se Sapeláky

16/7/2023

Fotbalisté A-týmu vstoupili do herní části letní přípravy na novou sezonu v I. A třídě. V neděli v podvečer podlehli na hřišti ve Stáji Sapeli Polná 0:2. Účastník Krajského přeboru vstřelil první branku hned v úvodu prvního poločasu a vítězství potvrdil gólem osm minut před koncem z nastavené penalty. V neděli 23. července od 17.30 nastoupí svěřenci trenéra Jana Götha v prvním kole Krajského poháru na půdě Křižanova. …Číst dále

Příprava A-týmu je v plném proudu. Prvním soupeřem bude Sapeli Polná

9/7/2023

Letní příprava A-týmu na nový soutěžní ročník v I. A třídě je v plném proudu. Svěřenci trenéra Jana Götha v tréninkových jednotkách nabírají fyzickou kondici, ale dostanou se i k balonu. I když nová sezona začne prvnímu týmu TJ Sokol Bedřichov až za měsíc, v neděli 13. srpna, kdy se představí od 16.30 hodin na půdě Koutů, v rámci letní přípravy sehraje tým i přátelská utkání. Kolik jich nakonec bude, se bude odvíjet od toho, jak se mančaftu bude dařit v Krajském poháru. …Číst dále