Novinky: reportáž

Videoreportáž: K bodu proti Žďáru chyběl kousek

2/9/2022

Podívejte se na komentovanou videoreportáž ze sobotního zápasu A-týmu proti rezervě Žďáru nad Sázavou, které skončilo prohrou domácího mužstva 1:2. …Číst dále

Doma proti Žďáru B nakonec bez bodu

28/8/2022

Fotbalisté Bedřichova podlehli poprvé v sezoně na domácím stadionu. V sobotu si všechny body odvezla ze stadionu v Sokolovské ulici rezerva Žďáru nad Sázavou. Svěřenci nového hrajícího kouče Jana Götha prohospodařili první poločas. V tom druhém se ale hnali za vyrovnáním, nakonec ale víc, než snížení na  konečných 1:2 po proměněné penaltě Pavlem Štěpánkem, už nestihli. …Číst dále

Vysoká prohra na půdě Želetavy

22/8/2022

Po debaklu v Herálci (0:3) se fotbalistům Bedřichova nevyvedl ani druhý zápas na soupeřově půdě. V neděli v podvečer prohráli v Želetavě opět vysoko, tentokrát 0:4. Bedrníci od startu nového soutěžního ročníku čekají na vstřelenou branku už 180 minut. …Číst dále