Novinky: starší žáci

« Všechny novinky

Jediná branka rozhodla. Starší žáci doma padli v divizi s Kuřimí

6/4/2024

Starší žáci se v sobotu dopoledne v rámci 17. kola divize představili poprvé na jaře doma. V důležitém souboji dvou posledních celků tabulky nakonec padli 0:1, když jedinou branku v utkání vstřelil ve 34. minutě hostující Šimon Kaláb. Rozdíl mezi oběma mančafty se po odvetném duelu zvýšil už na pět bodů. Auto Style City Hráčem utkání byl vyhlášen domácí hráč Petr Janák, který převzal tradiční skleněnou plaketu ihned po zápase z rukou majitele společnosti Davida Cakla. …Číst dále

Žáci v domácí podzimní rozlučce s divizí nestačili na HFK

29/10/2023

V posledním domácím zápase v rámci podzimní části žákovské divize hostili svěřenci hlavního trenéra Jaromíra Pula na svém hřišti v neděli dopoledne 1. HFK Olomouc. Celek, který se průběžně přetahuje o průběžné vedení v tabulce, splnil v Jihlavě roli favorita, když vyhrál vysoko 7:0. O svém vítězství rozhodl už do poločasu, kdy vstřelil pět branek. Ve čtvrtek zajíždí starší žáci do Kroměříže (14.00) a v neděli 12. listopadu v 10 hodin uzavřou podzim na půdě Znojma. …Číst dále

Žáci v divizi v derby udeřili v závěru. Nad Žďárem vydřeli bod

24/10/2023

Starší žáci v divizi připsali v neděli dopoledne do tabulky další důležitý bod. Na kontě jich tak mají už celkem osm. V derby dokázali urvat bod za remízu 3:3 proti Žďáru nad Sázavou, když vyrovnali v utkání plném zvratů jen pár minut před koncem. Ve 13. kole nastoupí Bedrníci opět doma. V neděli 29.10. od 10 hodin přivítají HFK Olomouc, která se přetahuje o první místo  s Vyškovem. …Číst dále