Novinky: starší žáci

Žáci v divizi vzdorovali favoritovi. Kroměříž udeřila až v závěru

16/10/2023

Starší žáci v rámci 11. kola divize podlehli doma Kroměříži těsně 1:2 (1:1). Jedinou branku domácího výběru vstřelil v sobotu dopoledne Michal Vacek. Hosté o importu tří bodů z metropole Vysočiny rozhodli pět minut před koncem. Bedrníci se v dalším kole představí opět doma. V neděli 22. října doma přivítají v regionálním derby Žďár nad Sázavou. Zápas začíná na hlavní hrací ploše v Sokolovské ulici v 9.30 hodin. …Číst dále

Starší žáci mají druhou výhru v divizi, porazili doma Znojmo

10/10/2023

Starší žáci mají v divizi druhou výhru v sezoně. Doma v neděli dopoledne v rámci 10. kola porazili 1.SC Znojmo 2:1 (1:0). O zisku tří bodů rozhodl dvěma brankami kapitán Bedrníků Filip Šilhart. Hosté snížili deset minut před koncem, ale domácí už si vítězství vzít nenechali. V sobotu 14. října se představí žáci v Kroměříži. Výkop utkání je v deset hodin. …Číst dále

Divizní lídr na Bedřichově rozhodl o výsledku po přestávce

1/10/2023

Starší žáci v 9. kole divize nastoupili v neděli dopoledne doma proti lídru tabulky z Vyškova. Favorit duelu po poločase vedl jen o branku, kterou vstřelil už ve druhé minutě duelu. Rozhodující trefy přidal po přestávce a zvítězil nakonec 5:0. Bedřichov v tabulce dál zůstává na osmém místě z deseti, a to se ziskem čtyř bodů. Už v neděli 8. října se představí opět doma, když je přijede prověřit 1.SC Znojmo. Zápas začíná v 10 hodin. …Číst dále