Novinky: A-TÝM

Snová čtvrthodinka se v Budišově změnila ve zbytečné drama

24/3/2024

Svěřenci Jana Götha zvládli vítězně vstup do jarní části I. A třídy skupiny B a dál zůstávají na čele tabulky. V Budišově - Náramči v neděli odpoledne zvítězili těsně 3:2 (3:2). Přitom po první čtvrthodině A-tým na půdě mančaftu z Třebíčska vedl 3:0 a první půlhodinu měl zápas bez problémů pod kontrolou. Pak ale Bedrníci polevili a soupeř se během čtyř minut dostal na rozdíl jedné branky ve skóre. Po přestávce už ale žádná branka nepadla. V sobotu 30. března hostí Bedrníci doma od 15.30 hodin HFK Třebíč. …Číst dále

Generálka s Žirovnicí vyšla vítězně. Za týden už A-tým hraje mistrák v Budišově

17/3/2024

Přípravu na odvetnou část I. A třídy skupiny B zakončili fotbalisté Bedřichova na umělé trávě v Pelhřimově vítězstvím nad Žirovnicí. Účastníka Krajského přeboru v neděli odpoledne v generálce přehráli 5:1 (2:1). Za Bedrníky se třikrát prosadil kapitán Roman Diviš a další dvě přesné trefy přidal krajní záložník Šimon Homola. Svěřencům trenéra Jana Götha začíná jarní část sezony druhé nejvyšší krajské soutěže v neděli 24. března, kdy tým zajíždí na půdu Budišova - Náramče. Zápas na hřišti mančaftu z Třebíčska začíná v 15 hodin. …Číst dále

První výhra v přípravě. Áčko porazilo Štoky vysoko 7:1

10/3/2024

Fotbalisté A-týmu mají první výhru v rámci zimní přípravy. V sobotu večer porazili na umělé trávě v Havlíčkově Brodě Štoky (I.A třída, skupina A) vysoko 7:1 (3:1). Bedrníci se ujali vedení už po 12 vteřinách, ale hosté dokázali  po půlhodině srovnat. To bylo ale z jejich strany všechno. Domácí ještě do poločasu strhli vedení na svou stranu, které po pauze zvládli ještě navýšit. …Číst dále