Novinky: Videorozhovor

Samek: Zase jsme to nezvládli

25/9/2022

Auto Style City Hráčem utkání byl zvolen střelec druhé branky domácího týmu Adam Samek, který měl původně začít utkání na lavičce, ale těsně před utkáním se zranil Lukáš Dvořáček, takže musel narychlo do základní sestavy a svůj výkon málem korunoval vítězným gólem, kdyby soupeř nevyrovnal v závěru zápasu z pokutového kopu.…Číst dále

JAKUB GÖTH: Hráli jsme skvělý zápas

17/9/2022

Opustil zahraniční angažmá, aby pomohl klubu, který ho pro fotbal vychoval. Jakub Göth má za sebou druhý zápas po svém návratu. Opět hrál na pozici stopera a ještě deset minut před koncem to vypadalo, že si připíše s týmem i druhou výhru v řadě. Nakonec ale fotbalisté Jemnicka třemi slepenými góly duel otočili. "Až do 80. minuty jsme hráli skvělý fotbal. Pak jsme inkasovali první branku a kluci se sesypali. Máme mladý tým, ale jak říkám, hráli jsme skvělý zápas, který jsme mohli vyhrát pět nebo šest nula, ale musíme proměnit šance, které si vypracujeme," říká Göth.…Číst dále

Hruška: Výsledek je pro nás krutý

17/9/2022

V deváté minutě Josef Hruška otevřel skóre zápasu a po čtvrthodině hracího času zápasu s Jemnickem přihrál ještě Romanu Divišovi na gól, který poslal Bedr do vedení na 2:0. V posledních deseti minutách ale domácí třemi brankami včetně jedné z penalty zápas otočili. "Je to pro nás krutý výsledek, kazí mi to i radost z osobního hlediska, protože kdybych proměnil svou další šanci, výsledek by byl dnes jiný," říká v rozhovoru pro klubovou televizi.…Číst dále