Novinky: rozhovor

Kouč dorostu: Kluci si v deseti sáhli na dno

27/9/2022

Dorostenci v 8. kole Krajského přeboru doma prohráli se Ždírcem nad Doubravou 1:2. Od páté minuty hráli v deseti po vyloučení brankáře Vítka Povolného. Do brány se musel stáhnout stoper Štěpán Nečada. Svěřenci Jiřího Novického šli přesto v zápase do vedení, když se prosadil Doskočil. Hosté v závěru prvního poločasu vyrovnali a z kraje druhé půle dokázali strhnout vítězství na svou stranu. …Číst dále

Bartoň: Budišov jsme měli porazit. Bod je pro mě jako prohra

25/9/2022

Po půlhodině hry proti nejlepšímu střelci soutěže vytáhl skvělý reflexivní zákrok, kterým udržel pro Bedrníky průběžné vedení 1:0. Nakonec byl ale gólman Tomáš Bartoň v rozhovoru pro klubovou televizi plný zklamání, protože nakonec si se spoluhráči do tabulky připsal jenom bod za remízu s Budišovem - Náramčí 2:2.…Číst dále

Samek: Zase jsme to nezvládli

25/9/2022

Auto Style City Hráčem utkání byl zvolen střelec druhé branky domácího týmu Adam Samek, který měl původně začít utkání na lavičce, ale těsně před utkáním se zranil Lukáš Dvořáček, takže musel narychlo do základní sestavy a svůj výkon málem korunoval vítězným gólem, kdyby soupeř nevyrovnal v závěru zápasu z pokutového kopu.…Číst dále