Béčko v Lukách vedlo, pak schytalo debakl

Autor: David Kratochvíl - Sobota, 24. září 2022, 23.18 hod.
Úplně stejným výsledkem jako před dvěma týdny v Rudíkově skončil pro B-tým sobotní zápas v Lukách nad Jihlavou. Bedrníci prohráli 1:6, i přesto, že jako první šli ve 14. minutě do vedení po brance Kryčotfa Jahody. Jenže domácí dokázali do poločasu výsledek otočit a po přestávce přidat ještě další čtyři branky.

V příštím kole Bedrníci doma přivítají v sobotu 1. října od 15 hodin celek z Hamrů nad Sázavou.

SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou - TJ SOKOL BEDŘICHOV 6:1 (2:1)

Branky: 28. Mitev Dimitar, 42. Toman Filip, 57. Toman Filip, 64. Tuma Lukáš, 85. Uherek Jakub, 86. Večeřa Jaroslav - 14. Jahoda Kryštof. Rozhodčí: Svoboda Marek - Zimola Bohuslav, Nejedlý Jakub. Delegát: Vaněk Luboš. ŽK: Čermák, Kreigsmann - Hruška. 150 diváků.

Sestava Bedřichova: Šána, Albrecht, Lengal, Cabúk, Šaroun, Jahoda, Štěpánek, Homola (57. Lapeš), Hruška, Bulbakh, Samek.