Novinky: prohra

Juniorka utržila v Křižanově debakl

25/10/2022

Fotbalisté juniorky Bedřichova v 12. kole I. B třídy skupiny B prohráli na půdě Křižanova vysoko 0:6. Domácí rozhodli o svém vítězství už do poločasu, kdy vstřelili čtyři branky. Bedrníci zaznamenali sedmou porážku v podzimní části nejnižší krajské soutěže. S 11 získanými body zůstávají na průběžném 12. místě tabulky. …Číst dále

V dohrávce uspěla rezerva Rantířova

28/9/2022

Fotbalisté C-týmu Bedřichova podlehli doma v dohrávce 5. kola III. třídy juniorce Rantířova 0:4. Soupeř zaznamenal po dvou přesných zásazích v každém poločase. Rozhodující byl povedený úvod soupeře, kdy zaznamenal dva góly v rozmezí 9. a 11. minuty. V neděli 2. října se od 15 hodin představí Bedrníci na půdě Nadějova. …Číst dále

Kouč dorostu: Kluci si v deseti sáhli na dno

27/9/2022

Dorostenci v 8. kole Krajského přeboru doma prohráli se Ždírcem nad Doubravou 1:2. Od páté minuty hráli v deseti po vyloučení brankáře Vítka Povolného. Do brány se musel stáhnout stoper Štěpán Nečada. Svěřenci Jiřího Novického šli přesto v zápase do vedení, když se prosadil Doskočil. Hosté v závěru prvního poločasu vyrovnali a z kraje druhé půle dokázali strhnout vítězství na svou stranu. …Číst dále