Novinky: Ždírec

Juniorka v azylu vydolovala bod, teď ji čeká derby

18/10/2023

Fotbalisté juniorky TJ Sokol Bedřichov v rámci 11. kola I. B třídy skupiny A vydolovali v neděli odpoledne cenný bod proti rezervě Ždírce nad Doubravou. Celek z Havlíčkobrodska dlouho vedl, ale nakonec dokázal srovnat necelých 20 minut před koncem Vojtěch Došek. Bedřichovský univerzál stanovil konečný výsledek utkání 1:1. V sobotu 21. října se Bedrníci představí od 14.30 hodin na půdě Rantířova.…Číst dále

Dorostenci triumfovali ve Ždírci, s Lipníkem se bude hrát ve Valči

10/10/2023

Starší dorostenci zabrali. V rámci 8. kola Krajského přeboru dokázali v sobotu dopoledne zvítězit ve Ždírci nad Doubravou vysoko 5:1 a na vedoucí Okříšky ztrácí tři body. V neděli v 10 hodin původně měli dorostenci sehrát utkání s druhým Lipníkem doma, ale došlo ke změně pořadatelství a utkání se odehraje v původním termínu, ale na hřišti ve Valči na Třebíčsku. Oba soupeře dělí v tabulce dva body. …Číst dále

Dokázali to. Dorostenci jsou zpátky ve hře o postup do divize

9/5/2023

Karty byly před sobotním odpoledním zápasem 21. kola Krajského přeboru rozdány jasně. Starší dorostenci se představili na půdě aktuálního lídra nejvyšší krajské soutěže - Ždírce nad Doubravou. Před odvetou Bedrníci na první místo ztráceli šest bodů. Svěřenci trenéra Jiřího Novického týmu z Havlíčkobrodska dokázali oplatit navlas stejnou porážku z konce září loňského roku, kdy doma padli také 1:2. Vítězství je o to cennější, že tým se dokázal popasovat s nepříznivým vývojem zápasu a duel do poločasu srovnat a rozhodnout v závěrečné čtvrthodině vypjatého duelu. …Číst dále