Novinky: Göth

JAKUB GÖTH: Atmosféra mě vyhecovala

16/10/2022

V zápase proti Nedvědicím Jakub Göth zaznamenal branku a na dvě další přihrál. Měl tak prsty ve všem důležitém, co se na hřišti v Nedvědicích v neděli odpoledne stalo. Prakticky od počátku zápasu byl trnem v oku domácím fanouškům, kteří na něho vytrvale pokřikovali. "Mně tohle nevadí. Naopak, vyhecovalo mě to a aspoň jsem se pohnul," říká v rozhovoru se smíchem v hlase záložník pro klubovou TV.…Číst dále

JAKUB GÖTH: Každý do toho musíme dát úplně něco jiného

2/10/2022

Nejdřív poslal hosty do vedení, pak na půdě Měřína v závěru zápasu vyrovnal, ale nakonec branky Jakuba Götha z pohledu výsledku k ničemu nebyly, protože Bedrníci padli 2:3 a domů se z venkovního hřiště opět vrací bez bodu. …Číst dále

JAKUB GÖTH: Hráli jsme skvělý zápas

17/9/2022

Opustil zahraniční angažmá, aby pomohl klubu, který ho pro fotbal vychoval. Jakub Göth má za sebou druhý zápas po svém návratu. Opět hrál na pozici stopera a ještě deset minut před koncem to vypadalo, že si připíše s týmem i druhou výhru v řadě. Nakonec ale fotbalisté Jemnicka třemi slepenými góly duel otočili. "Až do 80. minuty jsme hráli skvělý fotbal. Pak jsme inkasovali první branku a kluci se sesypali. Máme mladý tým, ale jak říkám, hráli jsme skvělý zápas, který jsme mohli vyhrát pět nebo šest nula, ale musíme proměnit šance, které si vypracujeme," říká Göth.…Číst dále