Novinky: Nedvědice

« Všechny novinky

Mladší přípravky měly nejdřív smůlu, pak zněl vítězný pokřik

24/4/2023

Utkání mladší přípravky se v sobotu odehrála v Nedvědicích na Žďársku. Kdy hráči ročník 2014 hráli vyrovnané utkání s Třebíčí, ale v poslední minutě obdrželi branku, která rozhodl o výhře soupeře. Pravdou je, že tým Třebíče hrál jen se třemi hráči v poli. Mladší hráči prohráli výsledkem 2:11. Druhý zápas vyhrály oba týmy mladší 5:3 starší pak 5:2 kdy cely zápas na hřišti dominovaly.…Číst dále

Dorost se po demolici Nedvědic vyhoupl už na druhou příčku

26/10/2022

Dorostenci doma potvrdili roli favorita a rozdílem třídy přehráli v rámci 12. kola Krajského přeboru Nedvědice. V neděli odpoledne zvítězili vysoko 8:0, když o zisku tří bodů rozhodli už během prvního poločasu. Na vedoucí Ždírec nad Doubravou ztrácí svěřenci Jiřího Novického tři body. Do konce podzimu zbývají odehrát už jen dva zápasy. Bedrníci se představí na HFK a doma uzavřou půlsezonu s Lipníkem.…Číst dále

Pošesté to vyšlo. Z venku konečně vezeme vítězství

16/10/2022

Fotbalisté A-týmu dokázali na šestý pokus konečně bodovat venku. V rámci 11. kola I. A třídy skupiny B zvítězili v neděli odpoledne na půdě posledních Nedvědic 3:2 (1:1) a patří jim průběžná desátá pozice s tříbodovou ztrátou na šesté místo. Záložník Jakub Göth měl podíl na všech brankách. Jednu vstřelil a na další dvě nahrál. V sobotu od 14.30 hodin přivítají svěřenci hrajícího kouče Jana Götha doma v derby Velký Beranov. …Číst dále