Novinky: derby

Po třetí výhře v řadě stoupáme tabulkou

22/10/2022

Fotbalisté Bedřichova dokázali v sousedském derby porazit v sobotu odpoledne Velký Beranov a připsat si třetí vítězství v řadě. Domácí  vítězství 4:1 rozhodli už během prvního poločasu. V předposeledním podzimním kole se Bedrníci představí v Koutech. Zápas 13. kola I. A třídy skupiny B začíná v neděli 30. října ve 14.30 hodin. …Číst dále

NEUWIRTH: Vítězství v derby je důležité

22/10/2022

Na hrací plochu přišel až 20 minut před koncem. Přesto Matěj Neuwirth mohl nejdříve vstřelit pátý gól Bedrníků střelou z 20 metrů, projektil mu ale zastavila levá tyč a v závěru šel ještě sám na gólmana, ale také gól nevstřelil. Přesto byl spokojený, protože mužstvo zaznamenalo důležitou výhru v derby a posunulo se významně díky třemi získaným bodům tabulkou.…Číst dále

Béčko uspělo v derby. Porazilo Polnou

6/8/2022

Fotbalisté juniorky Bedřichova ve svém prvním zápase v nejnižší krajské soutěži zvítězili. Nováček I. B třídy skupiny B před vlastními fanoušky porazil v derby rezervu Polné těsně 3:2, když po poločase Bedrníci vedli o dvě branky. …Číst dále