Novinky: divize

Starší žáci mají druhou výhru v divizi, porazili doma Znojmo

10/10/2023

Starší žáci mají v divizi druhou výhru v sezoně. Doma v neděli dopoledne v rámci 10. kola porazili 1.SC Znojmo 2:1 (1:0). O zisku tří bodů rozhodl dvěma brankami kapitán Bedrníků Filip Šilhart. Hosté snížili deset minut před koncem, ale domácí už si vítězství vzít nenechali. V sobotu 14. října se představí žáci v Kroměříži. Výkop utkání je v deset hodin. …Číst dále

Divizní lídr na Bedřichově rozhodl o výsledku po přestávce

1/10/2023

Starší žáci v 9. kole divize nastoupili v neděli dopoledne doma proti lídru tabulky z Vyškova. Favorit duelu po poločase vedl jen o branku, kterou vstřelil už ve druhé minutě duelu. Rozhodující trefy přidal po přestávce a zvítězil nakonec 5:0. Bedřichov v tabulce dál zůstává na osmém místě z deseti, a to se ziskem čtyř bodů. Už v neděli 8. října se představí opět doma, když je přijede prověřit 1.SC Znojmo. Zápas začíná v 10 hodin. …Číst dále

Žáci v divizi dokázali stáhnout manko a vyválčit bod

18/9/2023

Starší žáci mají další bod do tabulky divize. V 7. kole v neděli dopoledne dokázali stáhnout v závěru druhého poločasu dvoubrankový náskok soupeře a dvěma brankami stanovit konečný výsledek zápasu proti FC Svratce Brno na 4:4 (2:2). Za domácí vstřelil dvě branky kapitán Filip Šilhart, který byl vyhlášen Auto Style City Hráčem utkání. Obě vsítil z penalty a se čtyřmi brankami je nejlepší týmový střelec a zároveň šestý nejlepší kanonýr této divizní skupiny.  V sobotu 23. září se Bedrníci představí od 10 hodin v Kuřimi, tedy na půdě soupeře, který ještě nezískal ani bod. …Číst dále