Novinky: divize

« Všechny novinky

Votava chystá tým na divizi: Druhé místo jsem pořád nekousl!

24/7/2024

Hlavní trenér staršího dorostu David Votava cepuje už druhý týden svěřence v rámci letní přípravy na obnovenou premiéru v divizi. "Už nikdy nechci zažít to, co jsem viděl, když jsem přišel po posledním zápase v Telči. Kluci pro postup udělali maximum. O tom, že nakonec jdou do divize se dozvěděli přes Whatsapp, takže bezprostřední radost nebyla, ale rozhodně si ho zaslouží. Osobně jsem druhé místo stále nezkousl, chtěl jsem Krajský přebor vyhrát," říká v obsáhlém rozhovoru pro klubovou televizi David Votava.…Číst dále

Žáci v divizi v odvetě s Prostějovem na domácí výhru nenavázali

18/5/2024

Starší žáci ve 23. kole divize v sobotu dopoledne prohráli s Prostějovem 2:7 (1:4). Domácí sice rychle prohrávali, ale dokázali záhy srovnat. Hosté, ale třemi brankami do poločasu rozhodli o osudu duelu. Auto Style City Hráčem utkání byl vyhlášen střelec prvé branky Bedrníků Dominik Dudák. Podívejte se na pozápasové rozhovory prostřednictvím klubové televize. …Číst dále

Jediná branka rozhodla. Starší žáci doma padli v divizi s Kuřimí

6/4/2024

Starší žáci se v sobotu dopoledne v rámci 17. kola divize představili poprvé na jaře doma. V důležitém souboji dvou posledních celků tabulky nakonec padli 0:1, když jedinou branku v utkání vstřelil ve 34. minutě hostující Šimon Kaláb. Rozdíl mezi oběma mančafty se po odvetném duelu zvýšil už na pět bodů. Auto Style City Hráčem utkání byl vyhlášen domácí hráč Petr Janák, který převzal tradiční skleněnou plaketu ihned po zápase z rukou majitele společnosti Davida Cakla. …Číst dále