VIDEO| Předseda klubu Zamazal: Pořád je před námi ještě hodně práce

12/1/2024

Pozvání k bilančnímu rozhovoru po podzimní části fotbalové sezony 2023/2024 přijal předseda fotbalového oddílu TJ Sokol Bedřichov Marek Zamazal. V obsáhlém interview hovořil nejen o výkonech jednotlivých mužstev, ale dotkl se také dalších témat jako je budoucnost hřiště s umělou trávou na Točně nebo stavu hlavní hrací plochy v Sokolovské ulici.…Číst dále

Mladší dorostenci vedli 3:0, přesto body domů odvezl soupeř ze Štoků

5/9/2023

Mladší dorostenci vedli v sobotu dopoledne doma nad soupeřem ze Štoků po 27 odehraných  minutách už o tři branky. Přesto se nakonec z vítězství radoval soupeř, který do poločasu snížil na rozdíl dvou branek a po přestávce čtyřmi přesnými zásahy dokonal výsledkový obrat na konečných 5:3. Štoky tím pádem zvítězily i v druhém zápase v této sezoně I. A třídy skupiny A a vedou o skóre tabulku před Kamenící nad Lipou. Svěřencům Marka Zamazala patří průběžná čtvrtá pozice. …Číst dále

Mladší žáci si vyšlápli doma na lídra z Polné

22/4/2023

Po prohře v Pelhřimově (1:2) se mladší žáci v nadstavbě A skupiny Krajského přeboru představili poprvé v domácím prostředí. V sobotu dopoledne si vyšlápli tehdy ještě na vedoucí Polnou, která v předchozích dvou odehraných utkáních vyhrála v Nedvědicích (8:0) a hned týden na to také v Pelhřimově (4:0). Takže ani v jedno z duelů neinkasovala branku a pokaždé brala plnotučný tříbodový zisk. …Číst dále