Novinky: remíza

« Všechny novinky

Dorost přišel v poslední vteřině o vítězství a gólmana

13/9/2022

Hodně smolný zápas za sebou mají dorostenci v Krajském přeboru. Více než poločas nad Okřiškami vedli. Jenže jen nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Svěřenci kouče Jiřího Novického v neděli po poledni předvedli na hlavním stadionu festival zahozených šancí. Soupeř tlaku odolal a v závěru z poslední akce vyrovnal. Marně domácí reklamovali u rozhodčího faul na gólmana Matyáše Ondruše, který si ze střetu s protihráčem odnesl výron kotníku a dolní končetinu mu nyní na dva týdny bude zdobit sádra.…Číst dále

Lídr odmítl skalp během čtyř minut

3/9/2022

Fotbalisty rezervy Bedřichova dělilo od skalpu lídra tabulky nejnižší krajské soutěže pouhých sedm minut. Domácí vedli po poločase 2:0, ale hosté na půdě nováčka dokázali dvěma brankami v rozmezí čtyř minut v závěru utkání srovnat na konečných 2:2. Pro Moravské Budějovice jde o vůbec první bodovou ztrátu v sezoně I. B třídy skupiny B. …Číst dále