Novinky: trenér

« Všechny novinky

Trenér: Náš výkon? To byla katastrofa

21/8/2022

Ani druhý venkovní zápas v mistrovské sezoně svěřenci trenéra Zbyňka Peštála nezvládli. V Želetavě podlehli 0:4 a po prohře na úvod soutěžního ročníku v Herálci jen prodloužili čekání na gól na soupeřově hřišti. Po dvou zápasech mají Bedrníci na cizích hřištích skóre 0:7. "Byl to katastrofálné výkon, pro který nemám vysvětlení," říká v tradičním pozápasovém hodnocení pro klubovou TV lodivod Bedrníků. …Číst dále

14/8/2022

Za první poločas pochvala. Za ten druhý už ale ne. Tak se dají shrnout ve stručnosti slova hlavního trenéra Zbyňka Peštála po zápase doma s Velkou Bíteší. Jeho svěřenci po prvním dějství vedli o dvě branky, třetí zásah přidali až těsně před koncem. Kouč si pochvaloval přínos střídajících hráčů.…Číst dále

Peštál: Dostat takový "nářez" není příjemné

8/8/2022

I když trenérský štáb upozorňoval svoje svěřence na to, že domácí budou hrozit ze standardních situací, Herálec z nich dokázal vstřelit do půle obě své branky. Trenér Zbyněk Peštál hodnotí utkání pro klubovou televizi.…Číst dále