Novinky: video

Homola: Za béčko jsem nabral sebevědomí

30/10/2022

Dostal od trenéra Jana Götha šanci v základní sestavě a do zápasu vlétl Šimon Homola jako velká voda. V šesté minutě otevřel skóre duelu a po půlhodině hry stanovil druhou brankou v zápase poločasové skóre na 4:1. "Sice jsme v poločase vedli o tři branky, ale ve výsledku můžeme být rádi za remízu. Domácí měli v závěru zápasu úplnou tutovku. Z malého vápna naštěstí netrefili prázdnou bránu. Kdyby dali gól, tak nemáme ani tu remízu," říká ryšavý záložník Bedrníků v rozhovoru pro klubovou TV.…Číst dále

NEUWIRTH: Vítězství v derby je důležité

22/10/2022

Na hrací plochu přišel až 20 minut před koncem. Přesto Matěj Neuwirth mohl nejdříve vstřelit pátý gól Bedrníků střelou z 20 metrů, projektil mu ale zastavila levá tyč a v závěru šel ještě sám na gólmana, ale také gól nevstřelil. Přesto byl spokojený, protože mužstvo zaznamenalo důležitou výhru v derby a posunulo se významně díky třemi získaným bodům tabulkou.…Číst dále

Vorálek: Na tabulku už se kouká líp

22/10/2022

Nastoupil v základní sestavě, a z pozice beka posílal do vápna jeden centr za druhým. Jan Vorálek zaznamenal i gólovou asistenci a spolehlivým výkonem se podílel na vítězství v derby s Velkým Beranovem 4:1. Právě z pozice krajního obránce si zasloužil ocenění z rukou generálního partnera klubového webu Auto Style City. Společnost právě jeho zvolila Hráčem utkání. …Číst dále