Novinky: video

« Všechny novinky

Bojujeme jeden za druhého. I parta je teď suprová

5/11/2022

Poprvé v sezoně udržel Tomáš Bartoň čisté konto, ale primárně měl radost z toho, že tým pod vedením trenéra Jana Götha šlape. "Tak, jak Herálec na úvod sezony zaskočil nás, tak jsme mu to teď dokázali vrátit," říká spokojeně v rozhovoru pro klubovou TV po výhře nad soupeřem ze Žďárska 3:0.…Číst dále

Vodička: Pod novým trenérem jsme udělali hodně práce

5/11/2022

Už na předzápasovém pátečním tréninku bylo vidět, jak Bedrníci chtějí vrátit Herálci porážku z úvodu sezony. Kouč Jan Göth proto v pátek navečer s týmem rozebíral chyby z Koutů u videa. "Udělali jsme pod ním spoustu práce a posunuli jsme se herně, výsledkově a tím pádem i v tabulce," říká v rozhovoru pro klubovou TV defenzivní záložník Jiří Vodička, který po půlhodině hracího času zvýšil hlavičkou po standardce na průběžných 2:0. Herálec nakonec odjel s porážkou 0:3.…Číst dále

DOŠEK: Bod z Koutů musíme bohužel brát

30/10/2022

Svou brankou v desáté minutě poslal Vojtěch Došek Bedrníky v Koutech už do dvoubrankového trháku. V utkání potvrdil svou formu, stejně jako celý tým, protože už do poločasu si hosté vypracovali vedení 4:1. Nakonec třígólové vedení ale stačilo jen na bod. "Musíme ho brát. Soupeř měl v závěru vyloženou šanci, kterou, kdyby proměnil, tak odjíždíme s prázdnou úplně," říká v rozhovoru pro klubovou TV krajní záložník.…Číst dále