Béčko uspělo v derby. Porazilo Polnou

Autor: David Kratochvíl - Sobota, 6. 2022, 18.23 hod.

Fotbalisté juniorky Bedřichova ve svém prvním zápase v nejnižší krajské soutěži zvítězili. Nováček I. B třídy skupiny B před vlastními fanoušky porazil v derby rezervu Polné těsně 3:2, když po poločase Bedrníci vedli o dvě branky.

Do nováčkovské sezony v nejnižší krajské soutěže vlétla bedřichovská juniorka nebojácně. Už po pěti minutách domácí po brance Vaňka vedli a po 20minutách byl rozdíl ve skóre ještě výraznější. Na konci akce stál Dominik Cabúk.

Hosté sice na začátku druhého poločasu snížili, ale opět na rozdíl dvou branek upravil skóre utkání Lengal. Dvacet minut před koncem sice hosté znovu vsítili kontaktní branku, ale víc už do konce zápasu nestihli, takže tři body zůstaly po derby v Jihlavě.

Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B 3:2  SLAVOJ POLNÁ B

Branky: 5. Vaněk David, 21. Cabúk Dominik, 59. Lengal Dominik - 53. Čaloud Libor, 69. Apfelthaler Adam.

Rozhodčí: Svoboda Marek - Chromý Karel, Vrzal Matěj. Delegát: Bobek Josef.

Diváků: 35.

Sestava Bedřichova:  Bartoň - Šaroun, Mašek, Cabúk, Neuwirth (46. Samek) - Švaříček (90. Pavlíček), Vaněk, Pavlíček, Lengal, Havlík - Albrecht.