Novinky: juniorka

« Všechny novinky

Druhá výhra v řadě dává juniorce přes zimní pauzu klid

7/11/2022

Fotbalisté juniorky dokázali v předehrávce prvního jarního kola zvítězit na půdě rezervy Polné 5:2, když do poločasu si vybudovali tříbrankový náskok. Dvěma brankami se v utkání blýskl záložník Roman Diviš. Svěřenci kouče Ondřeje Lapeše končí první část sezony se ziskem 17 bodů. Na svého soupeře z neděle se zcela bodově dotáhli a dokázali ho porazit nejen na úvod sezony, ale také v odvetě. …Číst dále

15/10/2022

Fotbalisté juniorky Bedřichova v 11. kole I. B třídy skupiny B ukončili na domácím stadionu pětizápasovou šňůru bez bodového zisku. Na hlavní hrací ploše v Sokolovské ulici remizovali se Stařší 2:2 (1:2). Bedrníci dvakrát v zápase prohrávali a po zlepšeném výkonu v druhé půli stihli alespoň srovnat. V neděli 23.10. se představí od 14.30 v dalším kole na hřišti Křižanova. …Číst dále

Béčko uspělo v derby. Porazilo Polnou

6/8/2022

Fotbalisté juniorky Bedřichova ve svém prvním zápase v nejnižší krajské soutěži zvítězili. Nováček I. B třídy skupiny B před vlastními fanoušky porazil v derby rezervu Polné těsně 3:2, když po poločase Bedrníci vedli o dvě branky. …Číst dále