Novinky: A-tým

Áčko vstoupilo do sezony těsnou výhrou

13/8/2023

Vstup do nového soutěžního ročníku se svěřencům trenéra Jana Götha povedl na výbornou. Na hřišti Koutů v neděli odpoledne zvítězili po brance Dana Tesaře ze závěru prvního poločasu 1:0 a připsali si hned na úvod sezony plný bodový import z půdy soupeře. A-tým se ve 3. kole I. A třídy skupiny B představí v sobotu 19. srpna poprvé doma. Na hlavní hrací ploše přivítají Bedrníci celek Budišova-Náramče. Začátek zápasu je v 16.30 hodin. …Číst dále

Po prohře v Křižanově končíme v Krajském poháru

24/7/2023

Fotbalisté Bedřichova podlehli v neděli v podvečer Křižanovu na jeho hřišti 1:4 a končí hned v úvodním kole Krajského poháru. Příštím soupeřem svěřenců Jana Götha bude v sobotu 29. července od 10.30 hodin v rámci pokračující letní přípravy na novou sezonu v I. A třídě Třešť.  …Číst dále

Úvod herní přípravy přinesl porážku se Sapeláky

16/7/2023

Fotbalisté A-týmu vstoupili do herní části letní přípravy na novou sezonu v I. A třídě. V neděli v podvečer podlehli na hřišti ve Stáji Sapeli Polná 0:2. Účastník Krajského přeboru vstřelil první branku hned v úvodu prvního poločasu a vítězství potvrdil gólem osm minut před koncem z nastavené penalty. V neděli 23. července od 17.30 nastoupí svěřenci trenéra Jana Götha v prvním kole Krajského poháru na půdě Křižanova. …Číst dále