24/12/2023

Kominíci nenosí jen štěstí, ale rozdávají také dárky. Na Štědrý den dorazili do fotbalového areálu TJ Sokol Bedřichov v Sokolovské ulici v Jihlavě hned dva Jan Procházka a Daniel Schrek. Nepřišli s prázdnou.  Mládežnickým výběrům klubu věnovali 20 zbrusu nových míčů, které od nich převzali předseda fotbalového oddílu Marek Zamazal a další člen výboru klubu Karel Jambor. …Číst dále

Žáci v divizi v derby udeřili v závěru. Nad Žďárem vydřeli bod

24/10/2023

Starší žáci v divizi připsali v neděli dopoledne do tabulky další důležitý bod. Na kontě jich tak mají už celkem osm. V derby dokázali urvat bod za remízu 3:3 proti Žďáru nad Sázavou, když vyrovnali v utkání plném zvratů jen pár minut před koncem. Ve 13. kole nastoupí Bedrníci opět doma. V neděli 29.10. od 10 hodin přivítají HFK Olomouc, která se přetahuje o první místo  s Vyškovem. …Číst dále

Bedrníkovský lazaret protáhl vítěznou šňůru

22/10/2023

Fotbalisté Bedřichova prodloužili v nedělním utkání 12. kola I. A třídy skupiny B svou vítěznou šňůru, když porazili Náměšť nad Oslavou - Vícenice nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Když jedinou branku utkání vstřelil v polovině prvního poločasu Jan Vorálek. V posledním venkovním utkání podzimní části zajíždí Bedrníci na půdu nováčka soutěže z Dukovan. Zápas začíná v sobotu 28. října v 14.30 hodin. …Číst dále