Novinky: vorálek

« Všechny novinky

Snová čtvrthodinka se v Budišově změnila ve zbytečné drama

24/3/2024

Svěřenci Jana Götha zvládli vítězně vstup do jarní části I. A třídy skupiny B a dál zůstávají na čele tabulky. V Budišově - Náramči v neděli odpoledne zvítězili těsně 3:2 (3:2). Přitom po první čtvrthodině A-tým na půdě mančaftu z Třebíčska vedl 3:0 a první půlhodinu měl zápas bez problémů pod kontrolou. Pak ale Bedrníci polevili a soupeř se během čtyř minut dostal na rozdíl jedné branky ve skóre. Po přestávce už ale žádná branka nepadla. V sobotu 30. března hostí Bedrníci doma od 15.30 hodin HFK Třebíč. …Číst dále

Bedrníkovský lazaret protáhl vítěznou šňůru

22/10/2023

Fotbalisté Bedřichova prodloužili v nedělním utkání 12. kola I. A třídy skupiny B svou vítěznou šňůru, když porazili Náměšť nad Oslavou - Vícenice nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Když jedinou branku utkání vstřelil v polovině prvního poločasu Jan Vorálek. V posledním venkovním utkání podzimní části zajíždí Bedrníci na půdu nováčka soutěže z Dukovan. Zápas začíná v sobotu 28. října v 14.30 hodin. …Číst dále

Vorálek: Na tabulku už se kouká líp

22/10/2022

Nastoupil v základní sestavě, a z pozice beka posílal do vápna jeden centr za druhým. Jan Vorálek zaznamenal i gólovou asistenci a spolehlivým výkonem se podílel na vítězství v derby s Velkým Beranovem 4:1. Právě z pozice krajního obránce si zasloužil ocenění z rukou generálního partnera klubového webu Auto Style City. Společnost právě jeho zvolila Hráčem utkání. …Číst dále