Novinky: Jihlava

« Všechny novinky

Podpořte Romana Diviše hlasem v boji o hráče kola

16/8/2022

Vyhlášený nejlepší hráč zápasu proti rezervě Velké Bíteše B a držitel plakety Auto Style City Hráč utkání záložník Roman Diviš se dostal do sestavy 2. kola I. A třídy skupiny B, kterou sestavil web fotbalunas.cz. Podpořte kreativního záložníka v boji o titul Hráč kola. Hlasovat se může až do středečního poledne. …Číst dále

U třetí branky Herálce nejde (ne)regulérnost určit

16/8/2022

Hodně emocí vzbudila už během utkání 1. kola I. A třídy skupiny B třetí branka Herálce v síti Bedřichova ze 73. minuty z kopačky Milana Boháče. Hostující tým měl za to, že v době přihrávky byl domácí útočník v jasném postavení mimo hru, takže když proměnil sólový nájezd na gólmana Petra Šánu, branka neměla platit. Domácí tým v týdnu po zápase zveřejnil na svém YouTube kanále sestřih nejdůležitějších situací. …Číst dále

Juniorka vyhrála v Borech, rozhodl Diviš

14/8/2022

Fotbalisté B-týmu dokázali v neděli zvítězit v Borech a jako nováček nejnižší krajské soutěže ještě neztratili ani bod, když na půdě soupeře vyhráli 4:2. Rozhodující branku vstřelil v 30. minutě Roman Diviš.       …Číst dále