Novinky: Telč

Kouč starší přípravky: V poločase jsme si k výkonu museli něco říct

13/10/2023

Ve středu odpoledne nastoupila  starší přípravka k dalšímu zápasu Okresního přeboru. Tentokrát přivítala na domácím hřišti soupeře ze Staré Říše. Zápas skončil výhrou Bedrníků 8:1 (2:1). "Zejména v prvním poločase jsme nehráli dobře. V poločasové přestávce jsme si k tomu něco řekli a kluci hned začali hrát o moc lépe," sdělil k vítěznému zápasu kouč Karel Jambor.   K dalšímu utkání nastoupí kluci v pátek 13. října od 16.30.hodin  v Telči.…Číst dále

Kouč rezervy po výhře: Rozdílovým hráčem byl jednoznačně Diviš

21/8/2023

Hráči B-týmu mají v nové sezoně první vítězství. Juniorka porazila v neděli odpoledne doma Telč 3:2 a po prohře o minulém víkendu s Batelovem se dostala na průběžné osmé místo. V neděli 27. srpna nastoupí naše béčko doma proti Antonínovu Dolu. O hodnocení vítězného utkání jsme po duelu s Telčí jsme požádali kouče Ondřeje Lapeše.…Číst dále

Dorostenci zvládli vstup do sezony na výbornou

20/8/2023

Vstup do nového soutěžního ročníku z kategorie snů předvedli dorostenci v prvním kole Krajského přeboru. Doma porazili Telč 7:1 (4:0) a díky vysokému vítězství svěřenci kouče Davida Votavy vedou průběžnou tabulku soutěže. Dorostu v I. A třídě skupině A začíná sezona až o posledním srpnovém víkendu, kdy nastoupí v sobotu 26. srpna na půdě Přibyslavi/Keřkova. Votavovy hoši v neděli 27. srpna hostí od 10 hodin Velkou Bíteš.…Číst dále