Divizní lídr na Bedřichově rozhodl o výsledku po přestávce

Autor: David Kratochvíl - Neděle, 1. 2023, 23.24 hod.
Starší žáci v 9. kole divize nastoupili v neděli dopoledne doma proti lídru tabulky z Vyškova. Favorit duelu po poločase vedl jen o branku, kterou vstřelil už ve druhé minutě duelu. Rozhodující trefy přidal po přestávce a zvítězil nakonec 5:0. Bedřichov v tabulce dál zůstává na osmém místě z deseti, a to se ziskem čtyř bodů. Už v neděli 8. října se představí opět doma, když je přijede prověřit 1.SC Znojmo. Zápas začíná v 10 hodin.

1. 10. 2023 10:00, 9.kolo, MSŽD-U 15 sk. D

TJ SOKOL BEDŘICHOV - MFK VYŠKOV 0:5 (0:1)

Branky: 2. Schindler, 42. Rokos, 68.,73. Toman, 78. Kozák.  Rozhodčí: Fabeš Roman – Babák Martin, Kubeš Petr. ŽK: Šilhart, Janák. (oba Bedřichov). Hřiště: Sokolovská, Jihl.. Diváků: 40.