Novinky: Jaromír Poul

Žáci v domácí podzimní rozlučce s divizí nestačili na HFK

29/10/2023

V posledním domácím zápase v rámci podzimní části žákovské divize hostili svěřenci hlavního trenéra Jaromíra Pula na svém hřišti v neděli dopoledne 1. HFK Olomouc. Celek, který se průběžně přetahuje o průběžné vedení v tabulce, splnil v Jihlavě roli favorita, když vyhrál vysoko 7:0. O svém vítězství rozhodl už do poločasu, kdy vstřelil pět branek. Ve čtvrtek zajíždí starší žáci do Kroměříže (14.00) a v neděli 12. listopadu v 10 hodin uzavřou podzim na půdě Znojma. …Číst dále

Žáci v divizi v derby udeřili v závěru. Nad Žďárem vydřeli bod

24/10/2023

Starší žáci v divizi připsali v neděli dopoledne do tabulky další důležitý bod. Na kontě jich tak mají už celkem osm. V derby dokázali urvat bod za remízu 3:3 proti Žďáru nad Sázavou, když vyrovnali v utkání plném zvratů jen pár minut před koncem. Ve 13. kole nastoupí Bedrníci opět doma. V neděli 29.10. od 10 hodin přivítají HFK Olomouc, která se přetahuje o první místo  s Vyškovem. …Číst dále

Žáci v divizi vzdorovali favoritovi. Kroměříž udeřila až v závěru

16/10/2023

Starší žáci v rámci 11. kola divize podlehli doma Kroměříži těsně 1:2 (1:1). Jedinou branku domácího výběru vstřelil v sobotu dopoledne Michal Vacek. Hosté o importu tří bodů z metropole Vysočiny rozhodli pět minut před koncem. Bedrníci se v dalším kole představí opět doma. V neděli 22. října doma přivítají v regionálním derby Žďár nad Sázavou. Zápas začíná na hlavní hrací ploše v Sokolovské ulici v 9.30 hodin. …Číst dále