Žáci v divizi v derby udeřili v závěru. Nad Žďárem vydřeli bod

Autor: David Kratochvíl - Úterý, 24. 2023, 07.17 hod.
Starší žáci v divizi připsali v neděli dopoledne do tabulky další důležitý bod. Na kontě jich tak mají už celkem osm. V derby dokázali urvat bod za remízu 3:3 proti Žďáru nad Sázavou, když vyrovnali v utkání plném zvratů jen pár minut před koncem. Ve 13. kole nastoupí Bedrníci opět doma. V neděli 29.10. od 10 hodin přivítají HFK Olomouc, která se přetahuje o první místo  s Vyškovem.

Ve 12. kole žákovské divize kategorie U15 svedl los podruhé v sezoně dohromady Bedřichov a Žďár nad Sázavou. Jen s tím rozdílem, že tentokrát měli výhodu domácího prostředí Bedrníci. V derby šli rychle do vedení hosté, ale domácím se dvěma brankami Michala Vacka v rozmezí čtyř minut podařilo výsledek zápasu otočit.

V závěru prvé půle neproměnil kapitán domácích Šilhart penaltu. Po přestávce byli hosté lepší a v rozmezí devíti minut dvakrát udeřili. Nakonec ale zápas skončil dělbou bodů, když čtyři minuty před koncem Šilhart z přímáku vyrovnal na konečných 3:3.

22. 10. 2023 09:30, 12.kolo, MSŽD-U 15 sk. D

TJ SOKOL BEDŘICHOV - FC ŽĎAS ŽDÁR NAD SÁZAVOU 3:3 (2:1)

Branky: 7.,11. Vacek - 76. Šilhart - 5., 51. Toman 60. Havlík.  Rozhodčí: Rygl Luboš – Maar Michal, Chromý Karel. ŽK: Janák - Toman. Hřiště: Sokolovská, Jihl.. Diváků: 55.