Novinky: Stará Říše

Kouč starší přípravky: V poločase jsme si k výkonu museli něco říct

13/10/2023

Ve středu odpoledne nastoupila  starší přípravka k dalšímu zápasu Okresního přeboru. Tentokrát přivítala na domácím hřišti soupeře ze Staré Říše. Zápas skončil výhrou Bedrníků 8:1 (2:1). "Zejména v prvním poločase jsme nehráli dobře. V poločasové přestávce jsme si k tomu něco řekli a kluci hned začali hrát o moc lépe," sdělil k vítěznému zápasu kouč Karel Jambor.   K dalšímu utkání nastoupí kluci v pátek 13. října od 16.30.hodin  v Telči.…Číst dále

Bedrníci podlehli na úvod v přípravě divizní Staré Říši

3/2/2023

Fotbalisté A-týmu TJ Sokol Bedřichov podlehli v pátek večer v prvním přípravném zápase na jarní část I. A třídy skupiny B divizní Staré Říši 0:3. Utkání se hrálo na umělé trávě v Jihlavě Na Stoupách netradičně na 3x30minut. Za vytrvalého deště a silného větru šlo o první přátelský zápas pro Bedrníky v zimní přípravě. …Číst dále