Novinky: zimní příprava

« Všechny novinky

Generálka s Žirovnicí vyšla vítězně. Za týden už A-tým hraje mistrák v Budišově

17/3/2024

Přípravu na odvetnou část I. A třídy skupiny B zakončili fotbalisté Bedřichova na umělé trávě v Pelhřimově vítězstvím nad Žirovnicí. Účastníka Krajského přeboru v neděli odpoledne v generálce přehráli 5:1 (2:1). Za Bedrníky se třikrát prosadil kapitán Roman Diviš a další dvě přesné trefy přidal krajní záložník Šimon Homola. Svěřencům trenéra Jana Götha začíná jarní část sezony druhé nejvyšší krajské soutěže v neděli 24. března, kdy tým zajíždí na půdu Budišova - Náramče. Zápas na hřišti mančaftu z Třebíčska začíná v 15 hodin. …Číst dále

Kouč Göth po divizním testu: S výkonem týmu jsem spokojený

25/2/2024

Fotbalisté A-týmu změřili v sobotu odpoledne na umělé trávě v Humpolci v rámci herního soustředění, které probíhalo o víkendu na Pelhřimovsku, síly s divizními Speřicemi. Po brance Romana Diviše dokonce Bedrníci šli v utkání do  vedení, ale soupeř ještě do poločasu otočil na 3:1 ze svého pohledu a stejným brankovým poměrem skončila i druhá půle. "I přes porážku jsem s výkonem hráčů spokojený," řekl po utkání hlavní kouč Jan Göth. Dalším přípravným zápasem bude v sobotu 2. března od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci duel s místním fotbalovým klubem. …Číst dále

Fotbalisté A-týmu zbrojí na jaro. Výběhem pokořili Šacberk

6/2/2024

Fotbalisté A-týmu TJ Sokol Bedřichov se přes měsíc chystají na odvetnou část sezony v I. A třídě. Zimní příprava pro svěřence trenéra Jana Götha začala hned v prvním lednovém týdnu. Kádr polyká týdně tři tréninkové jednotky. Dvě z nich probíhají s míčem na umělce a jeden trénink je vždy zaměřen výhradně na nabírání fyzické kondice. …Číst dále