Novinky: prohra

« Všechny novinky

Béčko v Lukách vedlo, pak schytalo debakl

24/9/2022

Úplně stejným výsledkem jako před dvěma týdny v Rudíkově skončil pro B-tým sobotní zápas v Lukách nad Jihlavou. Bedrníci prohráli 1:6, i přesto, že jako první šli ve 14. minutě do vedení po brance Kryčotfa Jahody. Jenže domácí dokázali do poločasu výsledek otočit a po přestávce přidat ještě další čtyři branky. …Číst dále

O prohře béčka rozhodl vlastní gól

18/9/2022

Ani ve třetím zápase v řadě nedokázali fotbalisté juniorky bodovat naplno. V neděli odpoledne podlehli na Točně smolně Bohdalovu 0:1 a prohráli podruhé za sebou. Hosté odvezli vítězství po vlastní brance bedřichovského Marka Albrechta. Nepříznivou bilanci se rezerva pokusí zlomit v sobotu 24. září. Od 15.30 hodin se představí na půdě Luk nad Jihlavou. …Číst dále

Gólová smršť v Rudíkově rozhodla

10/9/2022

Fotbalisté juniorky TJ Sokol Bedřichov prohráli první zápas na hřišti soupeře v této sezoně. Nováček nejnižší krajské soutěže prohrál na hřišti aktuálně vedoucího týmu tabulky vysoko 1:6, když po poločase byl stav vyrovnaný 1:1. Hosté inkasovali pět branek v poslední půlhodině hracího času. …Číst dále