Novinky: 3. kolo

Já na bráchu, brácha na mě a legendy jsou dál na špici tabulky

6/9/2023

V neděli hostily legendy fotbalu na Bedřichově soupeře ze Smrčné a i ve třetím zápase nové sezony v nejnižší okresní soutěži si připsaly tři body. Zvítězily 3:1 (2:0) a společně s Hodicemi ještě neztratily ani jeden bod. V neděli 10. září přivítá C-tým na svém hřišti rezervu Kostelce. Zápas má výkop v 16 hodin.…Číst dále

Mladší dorostenci vedli 3:0, přesto body domů odvezl soupeř ze Štoků

5/9/2023

Mladší dorostenci vedli v sobotu dopoledne doma nad soupeřem ze Štoků po 27 odehraných  minutách už o tři branky. Přesto se nakonec z vítězství radoval soupeř, který do poločasu snížil na rozdíl dvou branek a po přestávce čtyřmi přesnými zásahy dokonal výsledkový obrat na konečných 5:3. Štoky tím pádem zvítězily i v druhém zápase v této sezoně I. A třídy skupiny A a vedou o skóre tabulku před Kamenící nad Lipou. Svěřencům Marka Zamazala patří průběžná čtvrtá pozice. …Číst dále

Historie se opakuje. Budišov opět urval v závěru bod

20/8/2023

Svěřenci kouče Jana Götha v premiéře nové sezony na domácím hřišti zaznamenali proti Budišovu-Náramči opět remízový výsledek. Stejně jako loni na podzim soupeř z Třebíčska urval bod do tabulky poté, co srovnal v samotném závěru utkání. Příští sobotu 26. srpna hrají Bedrníci na půdě HFK Třebíč. Zápas má výkop v 16.30 hodin. …Číst dále