Novinky: 3. kolo

Kouč dorostenců Votava: Pokud dáme venku tři góly, musíme vyhrát

1/4/2024

Fotbalisté staršího dorostu v prvním soutěžním utkání po zimní pauze zapisují do tabulky Krajského přeboru pouze bod za remízu 3:3 ve Velké Bíteši. Na půdě celku ze Žďárska svěřenci kouče Davida Votavy po poločase vedli. Domácí ale dokázali výsledek zápasu po přestávce otočit. Hosté v závěru stihli aspoň srovnat. "Remíza je naprosto zasloužená, ale my jsme přijeli vyhrát,  a já jsem velmi zklamaný. Pokud dáme venku tři góly musíme vyhrát," lamentoval po zápase při zhodnocení duelu pro klubový web kouč Votava. Bedrníci přivítají v dalším kole - v neděli 7. dubna od 10.30 hodin Vrchovinu. …Číst dále

Bedrníci půjdou do finále podzimu z prvního místa

29/10/2023

Fotbalisté A-týmu TJ Sokol Bedřichov vyhráli třetí zápas na půdě soupeře v řadě. V Dukovanech zvítězili 4:2. Na hřišti nováčka soutěže vedli po 28 minutách už 3:0. Pak ale soupeř v závěru prvé a začátkem druhé půle snížil na 2:3. Konec dramatu učinil až druhým gólem v zápase Roman Diviš, který proměnil oba nařízené pokutové kopy a vstřelil tak už 16 branek v probíhajícím soutěžním ročníku I. A třídy skupiny B. V posledním utkání podzimní části druhé nejvyšší krajské soutěže přivítáme v dohrávce 1. kola Šebkovice. Zápas se hraje na stadionu v Sokolovské ulici v neděli 5. listopadu od 14 hodin. …Číst dále

Já na bráchu, brácha na mě a legendy jsou dál na špici tabulky

6/9/2023

V neděli hostily legendy fotbalu na Bedřichově soupeře ze Smrčné a i ve třetím zápase nové sezony v nejnižší okresní soutěži si připsaly tři body. Zvítězily 3:1 (2:0) a společně s Hodicemi ještě neztratily ani jeden bod. V neděli 10. září přivítá C-tým na svém hřišti rezervu Kostelce. Zápas má výkop v 16 hodin.…Číst dále