Novinky: Homola

Generálka s Žirovnicí vyšla vítězně. Za týden už A-tým hraje mistrák v Budišově

17/3/2024

Přípravu na odvetnou část I. A třídy skupiny B zakončili fotbalisté Bedřichova na umělé trávě v Pelhřimově vítězstvím nad Žirovnicí. Účastníka Krajského přeboru v neděli odpoledne v generálce přehráli 5:1 (2:1). Za Bedrníky se třikrát prosadil kapitán Roman Diviš a další dvě přesné trefy přidal krajní záložník Šimon Homola. Svěřencům trenéra Jana Götha začíná jarní část sezony druhé nejvyšší krajské soutěže v neděli 24. března, kdy tým zajíždí na půdu Budišova - Náramče. Zápas na hřišti mančaftu z Třebíčska začíná v 15 hodin. …Číst dále

Homola: První půle byla z naší strany tragická

4/3/2023

Tradičně ze strany větral obránce soupeřova týmu. Dal čtyři branky, další kvartet dát mohl a na další čtveřici přihrál. "První půlka byla z naší strany tragická. Příští víkend náš čeká úplně jiný soupeř a musíme k tomu zápasu přistoupit od začátku úplně jinak," říká rychlonohý záložník v rozhovoru pro klubovou TV.…Číst dále

Homola: Za béčko jsem nabral sebevědomí

30/10/2022

Dostal od trenéra Jana Götha šanci v základní sestavě a do zápasu vlétl Šimon Homola jako velká voda. V šesté minutě otevřel skóre duelu a po půlhodině hry stanovil druhou brankou v zápase poločasové skóre na 4:1. "Sice jsme v poločase vedli o tři branky, ale ve výsledku můžeme být rádi za remízu. Domácí měli v závěru zápasu úplnou tutovku. Z malého vápna naštěstí netrefili prázdnou bránu. Kdyby dali gól, tak nemáme ani tu remízu," říká ryšavý záložník Bedrníků v rozhovoru pro klubovou TV.…Číst dále