Novinky: Šimon

Generálka s Žirovnicí vyšla vítězně. Za týden už A-tým hraje mistrák v Budišově

17/3/2024

Přípravu na odvetnou část I. A třídy skupiny B zakončili fotbalisté Bedřichova na umělé trávě v Pelhřimově vítězstvím nad Žirovnicí. Účastníka Krajského přeboru v neděli odpoledne v generálce přehráli 5:1 (2:1). Za Bedrníky se třikrát prosadil kapitán Roman Diviš a další dvě přesné trefy přidal krajní záložník Šimon Homola. Svěřencům trenéra Jana Götha začíná jarní část sezony druhé nejvyšší krajské soutěže v neděli 24. března, kdy tým zajíždí na půdu Budišova - Náramče. Zápas na hřišti mančaftu z Třebíčska začíná v 15 hodin. …Číst dále

Žáci v domácí podzimní rozlučce s divizí nestačili na HFK

29/10/2023

V posledním domácím zápase v rámci podzimní části žákovské divize hostili svěřenci hlavního trenéra Jaromíra Pula na svém hřišti v neděli dopoledne 1. HFK Olomouc. Celek, který se průběžně přetahuje o průběžné vedení v tabulce, splnil v Jihlavě roli favorita, když vyhrál vysoko 7:0. O svém vítězství rozhodl už do poločasu, kdy vstřelil pět branek. Ve čtvrtek zajíždí starší žáci do Kroměříže (14.00) a v neděli 12. listopadu v 10 hodin uzavřou podzim na půdě Znojma. …Číst dále

Divizní lídr na Bedřichově rozhodl o výsledku po přestávce

1/10/2023

Starší žáci v 9. kole divize nastoupili v neděli dopoledne doma proti lídru tabulky z Vyškova. Favorit duelu po poločase vedl jen o branku, kterou vstřelil už ve druhé minutě duelu. Rozhodující trefy přidal po přestávce a zvítězil nakonec 5:0. Bedřichov v tabulce dál zůstává na osmém místě z deseti, a to se ziskem čtyř bodů. Už v neděli 8. října se představí opět doma, když je přijede prověřit 1.SC Znojmo. Zápas začíná v 10 hodin. …Číst dále