Novinky: Krajský přebor

Dorostenci udeřili v závěru a udrželi lídra tabulky na kontakt

19/9/2023

Starší dorostenci v 5. kole Krajském přeboru dokázali vyhrát dvěma brankami v závěru utkání v Radešínské Svratce na Žďársku 2:0 a na vedoucí Ždírec nad Doubravou ztrácejí z druhého místa tři body. Jen o skóre horší jsou za Bedrníky ještě další tři mančafty, které totožně získaly tucet bodů. V neděli 24. září se svěřenci Davida Votavy představí na půdě Světlé nad Sázavou, která o víkendu padla vysoko v Okříškách 7:1. Zápas začíná ve 12.30 hodin. …Číst dále

Kouč dorostu: Hráči umí velké věci. Musí to ale ukázat taky v zápase

12/9/2023

Dorostenci v Krajském přeboru koušou první porážku v novém soutěžním ročníku. O víkendu doma nestačili na Rokytnici/Želetavu. Se soupeřem, který se na ně bodově zcela dotáhl, prohráli těsně 1:2. V neděli 17. září svěřenci Davida Votavy nastoupí od 12.30 hodin v 5. kole na půdě Radešínské Svratky. …Číst dále

Kouč Votava: Někteří hráči musí spadnout zase zpátky na zem

5/9/2023

Starší dorostenci zvládli vítězně i třetí zápas nové sezony v Krajském přeboru dorostu. Šest minut před koncem poločasu rozhodl o nejtěsnější možné výhře Bedřichova na Vrchovině kapitán hostů Petr Brnický. Kouč David Votava byl ale herně spokojený jen s druhou polovinou prvé půle. Na druhý poločas si přeje zapomenout.  Ve 4. kole hostí doma Bedřichov Rokytnici/Želetavu. Zápas začíná v sobotu 9. září ve 13 hodin. …Číst dále