Novinky: Radešínská Svratka

Kouč dorostu Votava po výhře: V týmu nemáme žádné princezny

23/4/2024

Starší dorostenci dokázali doma znovu nasázet šest branek. Tentokrát s nepořízenou odjeli domů hráči Radešínské Svratky po prohře 0:6 v rámci 16. kola Krajského přeboru. Svěřenci kouče Davida Votavy využili porážky Okříšek a Rokytnice. Zcela se bodově dotáhli na čelo tabulky a horší jsou již jen o skóre. V sobotním zápase 27. dubna Bedrníci od 13 hodin přivítají Světlou nad Sázavou. …Číst dále

Dorostenci udeřili v závěru a udrželi lídra tabulky na kontakt

19/9/2023

Starší dorostenci v 5. kole Krajském přeboru dokázali vyhrát dvěma brankami v závěru utkání v Radešínské Svratce na Žďársku 2:0 a na vedoucí Ždírec nad Doubravou ztrácejí z druhého místa tři body. Jen o skóre horší jsou za Bedrníky ještě další tři mančafty, které totožně získaly tucet bodů. V neděli 24. září se svěřenci Davida Votavy představí na půdě Světlé nad Sázavou, která o víkendu padla vysoko v Okříškách 7:1. Zápas začíná ve 12.30 hodin. …Číst dále

Kouč béčka Lapeš: V první půli jsme měli soupeře výsledkově "zabít"

24/5/2023

Kdyby po prvním poločase 23. kola I. B třídy skupiny B svítil na ukazateli skóre vícebrankový rozdíl ve prospěch juniorky fotbalistů Bedřichova, těžko by se mohl v domácím souboji s Radešínskou Svratkou divit. Jenže svěřenci trenéra Ondřeje Lapeše opět doplatili na nemohoucnost v koncovce. Po poločase sice Bedrníci vedli, ale jen o gól. Navíc soupeř po pauze otočil a odvezl si na Žďársko všechny body. …Číst dále