Novinky: sokol

15/10/2022

Fotbalisté juniorky Bedřichova v 11. kole I. B třídy skupiny B ukončili na domácím stadionu pětizápasovou šňůru bez bodového zisku. Na hlavní hrací ploše v Sokolovské ulici remizovali se Stařší 2:2 (1:2). Bedrníci dvakrát v zápase prohrávali a po zlepšeném výkonu v druhé půli stihli alespoň srovnat. V neděli 23.10. se představí od 14.30 v dalším kole na hřišti Křižanova. …Číst dále

Celtic po měsíci ukončil bodový půst

11/10/2022

Důležitou výhru po čtyřech zápasech bez bodu zaznamenali fotbalisté C-týmu. Na domácím stadionu v neděli odpoledne porazili Střítež vysoko 6:2. Už v poločase si vypracovali dvoubrankový náskok. Po dvou brankách vstřelili Zamazal, Poul a Volák. Bedrníci se druhou výhrou v sezoně posunuli na průběžné osmé místo v tabulce III. třídy. …Číst dále

Nejlepší výkon podzimu vynesl třetí domácí vítězství

8/10/2022

Bedrníci dokázali v rámci 10. kola I. A třídy skupiny B v sobotu odpoledne na domácím stadionu porazit Šebkovice. Nad mančaftem z Třebíčska si vypracovali v průběhu utkání čtyřbrankový náskok. Výsledek hosté korigovali až těsně před koncem na z jejich pohledu 1:4. Domácí plnotučným bodovým ziskem, bez ohledu na výsledky ostatních mančaftů, odvrátili hrozbu pádu na dno tabulky druhé nejvyšší krajské soutěže. …Číst dále