Novinky: kouty

Áčko vstoupilo do sezony těsnou výhrou

13/8/2023

Vstup do nového soutěžního ročníku se svěřencům trenéra Jana Götha povedl na výbornou. Na hřišti Koutů v neděli odpoledne zvítězili po brance Dana Tesaře ze závěru prvního poločasu 1:0 a připsali si hned na úvod sezony plný bodový import z půdy soupeře. A-tým se ve 3. kole I. A třídy skupiny B představí v sobotu 19. srpna poprvé doma. Na hlavní hrací ploše přivítají Bedrníci celek Budišova-Náramče. Začátek zápasu je v 16.30 hodin. …Číst dále

Vítězná tečka za touto sezonou

11/6/2023

Fotbalisté A-týmu TJ Sokol Bedřichov protáhli v posledním zápase vítěznou šňůru. Svěřenci trenéra Jana Götha doma v sobotu odpoledne porazili Kouty 4:1 (3:1) a soutěžní ročník končí na 8. místě. V neúplné tabulce ztratili na třetí místo čtyři body. Dvě branky zaznamenal Vojtěch Došek a po gólu přidali ještě Matěj Neuwirth a Josef Hruška. …Číst dále

Tříbrankové manko Kouty stáhly po pauze za čtvrthodiny

30/10/2022

Bedrníci vedli v Koutech do poločasu už 4:1, ale tříbrankové manko dokázal soupeř po přestávce během čtvrthodiny smazat. Hosté sice pak Doškem nastřelili ještě břevno, ale když ani domácí nedokázali v závěru duelu poslat míč z malého vápna do prázdné brány, rozešly se obě mužstva s remízou 4:4. Svěřenci Jana Götha dohrají podzim v sobotu 5. listopadu od 14 hodin doma odvetným zápasem s Herálcem. …Číst dále